Już dostępny!

Zimowe stylizacje w klasycznym stylu to dla Ciebie największe wyzwanie? Ułatwianie życia to moja specjalność. Czas na ostatnią edycję produktu, który absolutnie uwielbiasz! Zimowy dodatek to uzupełnienie zeszłorocznej „Zimowej encyklopedii stylu
o ponad 1000 aktywnych linków z ubraniami, obuwiem i dodatkami z obecnych kolekcji. Przejrzałam dla Ciebie setki sklepów, aby wyselekcjonować dla Ciebie najlepszy skład oraz ubrania, w których będziesz czuła się jak milion dolarów i dzięki którym zbudujesz ponadczasową, klasyczną garderobę na lata. Raz na zawsze pożegnaj problem, w którym otwierasz szafę i nie masz pojęcia co na siebie założyć.

Nie trać czasu na godzinne poszukiwania idealnych składów, perfekcyjnych fasonów i ponadczasowych, klasycznych ubrań na każdą okazję. Pokażę Ci, jak proste i wygodne może być korzystanie z takiego gotowego przewodnika po zakupach! Ten produkt pokochało już tysiące Kobiet – dołączysz do nich?

W bonusie otrzymujesz również ode mnie dodatkowe, nowe stylizacje z gotowymi zamiennikami w budżetowych cenach oraz… niespodziankę!

Skomponowanie idealnej, jakościowej garderoby na miarę Twoich potrzeb nigdy nie było takie proste! 

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać darmowe treści

O mnie

Cześć! Miło mi Cię tu gościć i cieszę się, że trafiłaś na tę stronę. Nazywam się Emilia  
i poza tym, że jestem książkowym przykładem niepoprawnej optymistki, to naprawdę kocham modę i jest ona nieodłączną częścią mnie. Chciałabym nauczyć Cię mojego podejścia do mody, które pomoże Ci zatrzymać gonitwę trendów, nieprzemyślanych ubrań lądujących w Twojej szafie i bezsensownie wydanych pieniędzy. Moją misją jest zarazić Cię zrównoważonym podejściem do mody oraz klasycznym
i ponadczasowym stylem, który – jak sama się przekonasz – wcale nie jest nudny, a jest synonimem prawdziwej elegancji i klasy. Moje e-booki mają jedną misję: jak najbardziej ułatwić Ci przemianę stylu i przemyślanych zakupów. 

Miłej lektury!